×

וידאו של המודעה

×

שלח הודעה למפרסם

×

מחשבון הלוואה

  •  %
  •  %
  •  חודשים  או
     שנים
וובהיט -בניית אתרים וחנויות וירטואליות ראשי - אינדקס עסקים-גלו את העיר שלכם מקרוב קניון וירטואלי | weall זה הכל | הכנסו פתחו חנות התחילו למכור זה קל ופשוט כרטיס ביקור דיגיטלי - של איזי כארד הכרטיס שיחשוף את העסק שלכם לעולם העסקים

חדשות אחרונות


Jan 06, 2021

בעלי מקצוע מומלצים

בעלי מקצוע מומלצים

כמה פעמים ישבנו מול המסך לחפש בעלי מקצוע מומלצים באינטרנט, וכל פעם מחדש קמים בנו חששות על איכות בעל המקצוע, על הידע שלו והחשוב מכל המקצועיות שלו בשטח כולם יודעים לדבר ולהרשים ומבחן התוצאה לא מחיד מרצה.

אולי מהמאמר הזה תלמדו כמה עקרונות חשובים במציאת בעלי מקצוע מומלצים וטובים באמת לצורך ביצוע העבודה בבית שלכם או בבית העסק או לכל שירות אחר בו נדרש בעלי מקצוע מומלצים.

כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע אליכם הביתה כדאי מאוד להבין מה הידע והיכולות של אותו בעל מקצוע ללכת לראות מספר עבודות שלו ואפילו לקבל חוות דעת מלקוחות שעבורם הוא ביצע את העבודה כגון בעלי מקצוע מומלצים בחשמל, אינסטלציה, שיפוצים, גינון, ובכל תחום אחר חשוב לראות גם תעודת מקצוע של אותו בעל עסק שאכן יש לו את כל התעודות והאישורים הנדרשים לביצוע העבודה, חשוב מאוד לציין שלא כדאי לשלם מראש הכל לעולם וחשוב מזה לא במזומן.

בעלי מקצוע מומלצים ישנם רבים וטובים אשר יסתדרו אתכם גם בתשלומים בכרטיס אשראי ומומלץ כך, מאחר שישנם הרבה בעלי מקצוע אשר מתעקשים ולחוצים על המזומן ופה הבעיה כשלוקחים את הכסף מתחילים המשחקים, בעלי מקצוע מומלצים וטובים לא יהיהו לחוצים למזומן כמו שידאגו לאיכות העבודה שלהם ולטיב המוצר ולשמם הטו.

כפי שאנו רואים בתוכניות טלויזיה, על כל מיני תחבולות ושיטות של בעלי מקצוע לא הגונים אשר הורסים כל חלקה טובה בשמם של בעלי מקצוע מומלצים, איכותיים וטובים ולכן כדאי לבדוק ולקבל מספר הצעות ממספר בעלי מקצוע וכך להבין מי באמת הטוב מכולם. בהצלחה....Jan 06, 2021

רכב יד2

 להוטים להימנע מנסיעה בתחבורה ציבורית ומוניות, רוכשים רכב משומש, או רכב יד2 , סוכנויות רכב רבות יצועו לכם מגוון רחב של רכב יד2 , מה הכי נכון לעשות ברכישת רכב יד שניה כדי להצליח ברכישה שלכם.

אז ככה בואו נתחיל בצרכים של רכב יד שניה והצורך המשפחתי לשימוש בו, כגון כמות נפשות בבית צרכים ברכב לנסיעות ארוכות או לסידורים.

יש לקחת בחשבון ברכישת רכב יד שניה, שיש צורך לבצע בדיקה מעמיקה של מצב הרכב כגון שלדת הרכב מנוע , גיר, ומערכת החשמל של הרכב מומלץ לעשות בדיקה כזו אך ורק במוסך בעל שם לדביקת רכבים לפני קניה, מה שאומר שהינו גוף נטרלי וללא כל אינטרס מול הסוכנות שממנה תרצו לרכוש את הרכב כיד שניה, ברכב משומש ישנו בלאי מאוד גבוה וחשוב לשים לב לכמות הק"מ ברכב שהינו מרכיב לא מבוטל.

חשיבות גבוה גם לאיכות הצמיגים של הרכב ותאריך המופיע על הצמיגים שנת יצורם, רכב משומש לא תמיד יהיה האופציה הטובה והזולה, לפעמים כדי להתחייב ולקחת משהו מתקדם בשנתונים וחדיש יותר לעומת רכב יד2 ישן עם בלאי גבוה, עלות ההלוואה תחסוך לכם במצבים מסויימים את עלות ההוצאה והתיקון ברכב משומש וישן.

חשוב לציין שברכישת רכב עם שנתון גבוה יתכן ויהיה לכם עוד אחריות חברה מה שישמור עליכם בזמן של נזק גדול ברכב יד2 , השקט הנפשי לפעמים שווה לשלם קצת יותר ולחסוך כאבי ראש והוצאות לא צפויות.

לסיכום מומלץ לרכוש רכב יד שניה ממקומות מוכרים לאחר שבדקתם והומלצו ע"י הרבה ממליצים ולקוחות שרשמו ביקורות חיובויות על השירות היחס הטיפול והשקיפות בהצגת היסטוריית הרכב המשומש לפני בדיקת הרכב, יש לדרוש במידת הצורך את השתתפות המוכר בתשלום הבדיקה למקרה והבדיקה יצאה לא כפי שהוצג. בהצלחהDec 26, 2020

פרסום חינם

הוספת עסק לגוגל ולאינדקס בחינם.

כל חברה, ללא קשר למקום בו היא עושה עסקים (באינטרנט או במצב לא מקוון), זקוקה לפרסום ובאופן טבעי, כמו כל עסק, מבקשת להוזיל את עלויותיה, כולל בפרסום.

לשם כך אנו נותנים את ההזדמנות לכל בתי העסק  שטח פרסום חינם ולרכוש לקוחות חדשים – באינדקס העסקי שלנו מטיילים אלפי אנשים ביום שיתכן והם נחוצים לשירות שלכם  היכנסו הוסיפו עוד היום את חברה שלכם לאינדקס בחינם לחלוטין!

 

פרסום חינם של חברה אינקד עסקים מוביל מאפשר להשתמש בכל אפשרויות הזמינות להצגת העסק שלכם, אשר מספיקות לקידום איכותי של החברה שלכם לא רק באינקדס עסקים, אלא גם ברשת כולה.

משמאלך מופיע טופס ההרשמה, על ידי מילוי הטופס המשתמש יכול לקבל מידע בסיסי על החברה שלך. לכן, אנו ממליצים לך להזין נתונים אמינים על החברה, כי בסופו של דבר זה תלוי עד כמה ללקוח יהיה נוח ליצור איתך קשר או לשלוח הזמנה חשוב להעבירת מסר וכמה שיותר מידע על העסק שלך על מנת ליצור אמון מצד הגולשים שלנו בעסק שלך.

בעת ההרשמה לאינדקס יש לשים לב במיוחד לתיאור החברה. נסו להיות ספציפיים ככל האפשר לגבי פעילויותיכם ויתרונות העבודה שעות פעילות דרכי התקשרות ועוד.

בין כל שאר המידע שניתן לפרסם בעמוד הראשי בתשלום ומובלט בתשלום ניתן לבדוק על רכישת חבילה מתאימה לפרסום  חבילות פרסום. מאחר וכולם רוצים להוסיף את אתר של החברה לאינדקס העסקים שלנו מיקום העסק שלכם לא יהיה בראש העמוד, ולכן אנו מציעים גם להוסיף את האתר לקטלוג בתשלום,לחץ על חבילות פרסום.

למרות העובדה שרישום חברה בקטלוג הוא בחינם ולוקח מינימום זמן - אנו אחראים למידע שנמסר מנהל המערכת בודק ידנית את כל החברות החדשות.

אינדקס עסקים מתמחה באיסוף וארגון נתונים על חברות, ארגונים, חברות ועסקים בישראל. אינקדס עסקים מספק למשתמש הקצה מידע אמין ומלא על המפעלים, המוצרים או השירותים שמעניינים אותו.

אם עדיין לא רשמת את העסק שלך במדריך העסקים המקוון של ארגונים בישראל, הגיע הזמן לעשות זאת!Dec 21, 2020

היום קל לקנות רכב חדש – השאלה היא מי מכר לך אותו

שיא רכב - כי רכב קונים ממשפחה
QUALITY TIME
היום קל לקנות רכב חדש – השאלה היא מי מכר לך אותו.
שיא רכב, בבעלות משפחת שחודה, הינה סוכנות משפחתית המתמחה במכירת רכבים רכבי יוקרה בנתניה ובנשר.
בשיא רכב מגוון רכבים רכבי יוקרה, 0 ק״מ, עם חווית רכישה הכוללת מעטפת שירות מלאה, עם שקט אמיתי ומשפחה של יתרונות אמיתיים לרכישה שקטה, בטוחה ומהנה:
חווית שירות אישית בסטנדרטים של סוכנות רכב
מגוון מותגי רכבים ומותגי יוקרה
טווח מחירים רחב
תנאי רכישה מגוונים ומצוינים: מימון, אשראי, טרייד אין, ליסינג, תשלומים ועוד
רכבים ביבוא מקביל
מעטפת שירות מלאה עם 2 מוסכים מתקדמים, אחד מהם מורשה במוו
אחריות יבואן מלאה על רכב חדש
שקט אמיתי לשנים ארוכות
קניתם רכב חדש – קיבלת משפחה.
תתחדשו!


Dec 21, 2020

פרסום עסק חינם-באינדקס העסקים של ישראל

 

חזרה למעלה
אתר זה משתמש בקובצי Cookie. על ידי המשך גלישה באתר, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות. קרא עוד אודות תנאי עוגיות.