×

וידאו של המודעה

×

שלח הודעה למפרסם

×

מחשבון הלוואה

  •  %
  •  %
  •  חודשים  או
     שנים

שליחת מודעה

אתה לא מחובר! התחברות  או להמשיך לפרסם ללא חשבון!
בחר קטגוריה


כל אחד יכול לפרסם מודעה בחינם!

אם אתה רוצה במהירות ובקלות למכור את המכונית שלך או כל סחורה אחרת, או למצוא לקוחות לשירותים שלך, למכור או להשכיר את הנכס שברשותך (דירה, בית, אדמה, וכו '), או פשוט כדי למשוך לקוחות לעסק שלך, אז אנחנו מזמינים אותך להשתמש בלוח המודעות לפרסם מודעה בחינם.

מודעות חינם כוללות את כל הדרוש עבור קידום ומכירה במהירות כגון: סט של קטגוריות נושאיות, תיאור מורחב עבור כל אחת מהמודעות שלך, גלריית תמונות מוגדלות, קבצי וידאו, קידום במנועי חיפוש, סטטיסטיקה ועוד וכל זה לגמרי בחינם ובטוח.

אין לנו הגבלות למשתמשים, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הפרסומת שלך תקבל קהל מקסימלי בלוח המודעות שלנו.

פרסום המודעה חינם, המומלצות שלך כאן אתה מקבל שליטה נוחה של כל המודעות, בדף הבית האישי, כל בקשות מלקוחות במקום אחד, בתוספת הודעה על הכל הדוא"ל שלך.

המודעות שלך ניתנות לניהול גם ביישום שלנו, תוכל לארות אם מספר המשתמשים גדל מדי יום. אגב, בעזרת היישום שלנו תוכל גם במהירות ובקלות לפרסם מודעה חינם ופשוט על ידי יצירת תמונה או בהעלאת סרטון.

פרסום מודעה חינם עכשיו ובדוק את היעילות שלנו!

אם אתה מוכר מקצועי או נציג של העסק עם הרבה הצעות של טובין או שירותים, אנחנו יכולים לבנות חבילות במיוחד עם כמויות שונות של מודעות ערכת שירותים בשערים האופטימליים והתחרותיים ביותר. הצטרף לחבילת הפרימיום והרגיש את ההשפעה המלאה של האירוח על לוח המודעות שלנו. כל חבילה מכילה את כל תכונות מודעות להגדיל את המכירות באופן משמעותי.

לנוחיותכם חילקנו את מודעות לוח מודעות לפי נושאים:
  • לוח רכב - לשרת כדי לפרסם את מכירת המכונית שלך משומשים חדשים, אופנועים, סירות, יאכטות, חלקי חילוף ואביזרים עבור מכוניות. למכור אותו במהירות ורווחית.
  • לוח נדל"ן - כאן למקם את המודעות שלהם על רכישה, מכירה, השכרה כל הנדל"ן: דירות, בתים, קרקעות, בניין חדש. ציין את הפרטים המלאים, להעלות תמונות וידאו באיכות גבוהה, ואת מקבל הרבה שיחות ולקוחות.
  • לוח יד שניה - כאן אתה יכול לפרסם מודעה על הכל, כל דבר החל רהיטים ישנים, אין צורך במחשב נייד או מחשב לוח וסחורות תכשיטים או ספורט גמר. אל תזרקו דברים ישנים - מודעות חינם פוסט ולהרוויח כסף טוב.
  • בעלי מקצוע - אם אתה מקצוען בכל דבר או בעל עסק וצריכים לקוחות חדשים, יחול סעיף זה בשבילך. הפוך תיאור יפה של השירותים שאתה מספק, לצרף תמונה, בחר את אנשי הקשר וזהו! קח שיחות מלקוחות ולעשות כסף!
  • חיות מחמד- כולנו אוהבים בעלי החיים, וכמובן רוצים להפתיע את הילד שלנו בחיית מחמד או איגואנה אקזוטית . כל זה אתה יכול לקנות או למכור, לתת במתנה או למסור בחינם לידיים טובות בקטגוריית  "חיות מחמד".


מגישים את המודעות שלך בחינם וקבל את התגובה המרבית של לקוחות עכשיו!

 
חזרה למעלה
אתר זה משתמש בקובצי Cookie. על ידי המשך גלישה באתר, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות. קרא עוד אודות תנאי עוגיות.